Humánus Alapítványi Általános Iskola - jótékonysági film (2013)

​​
A Humánus Alapítványi Általános Iskola húsz éves, hagyományokkal rendelkező általános iskola. A közösségi élet, az együttgondolkodás és tevékenykedés jellemzi hétköznapjainkat.
A szellemiségünk középpontjában az itt tanuló gyermekek személyisége áll. E személyiség kibontakoztatásához,fejlődéséhez olyan módszereket, eszközöket alkalmazunk, amelyek a közösség formálása mellett megteremtik a lehetőséget arra, hogy tanulóink kialakíthassák egyéniségüket, kibontakoztathassák tehetségüket, fejleszthessék képességeiket, végül a számukra legmegfelelőbb pályát választhassák.

Művészek: Kamarás Iván, Till Attila, Ganxsta Zolee
Gyerekhasonmásaik: Mészöly Levente, Takács Dömötör, Házi Zajzon

Összefogás egy iskola megmentésért. Bezárás fenyegeti a Humánus Alapítványi Általános Iskolát, mivel az állami támogatást megvonták tőlük, kilátástalan helyzetbe kerültek.

Video galéria

Hívj minket!

T: (1) 231 7020
F: (1) 231 7029

© 2013 socialbydesign! All rights reserved.